Warsztaty


Akademia FOTOterytorium.pl zaczęła funkcjonować przy banku zdjęć FOTOterytorium.pl w 2013 roku od organizacji szkolenia fotografii studyjnej w Warszawie z cenionym fotografem Bartkiem Wardziakiem. Odwiedziliśmy z tym szkoleniem kilka miast w Polsce. Z czasem nasza oferta wzbogaciła się o szkolenia dla początkujących fotografów pokazujące jak w ogóle używać aparatu, aby uniknąć rozczarowań podczas robienia zdjęć. W roku 2016 zaczynamy szkolenia fotografii produktowej. Zapraszamy.


Najbliższe warsztaty fotograficzne


Warsztaty fotografii produktowej w Warszawie - terminy: 26.11.2016 (sobota)

 

warsztaty-produktowe-baner600pxSprzedajesz lub chciałbyś zacząć sprzedawać swoje produkty w internecie? Chcesz promować je dobrymi fotkami, bo masz świadomość, że „zdjęcie sprzedaje towar”? 

Naucz się robić zdjęcia produktowe i odbierz 4 bezpłatne  godziny w studio do wykorzystania na ćwiczenia oraz przygotowanie własnych zdjęć produktowych.

Warsztaty fotografii produktowej »

Moja pierwsza lustrzanka - szkolenie dla początkujących - termin w trakcie ustalania

szkolenie fotograficzne - moja pierwsza lustrzankaZapraszamy na kolejną odsłonę szkolenia, adresowanego dla posiadaczy lustrzanek, bezlusterkowców i innych aparatów z możliwością ustawień aparatu. Jeśli kiedyś zadałeś sobie pytanie:

– po co są inne tryby niż zielony kwadracik (auto)?
– jak dobrze kadrować zdjęcia?
– jak poprawić swoje zdjęcia?
– czemu moje zdjęcia wychodzą nieostre?

Jeśli tak i chciałbyś nauczyć się robić dobre zdjęcia – to szkolenie jest dla Ciebie.