Miło nam poinformować, że we współpracy z serwisem Świat Obrazu poszerzyła się nasza baza e-kursów. W chwili obecnej oferujemy ich już 6, z których każdy znajdzie coś dla siebie, od początkującego, aż świadomego fotografa chcącego się doskonalić w dalszych obszarach.

Poszerzona oferta ekursów dla początkujących i
średnio-zaawansowanych fotografów

„Zrozumieć fotografię” zawiera kompleksowy zestaw wiedzy dotyczący fotografii, aby móc samodzielnie zacząć robić zdjęcia. Dzięki temu e-kursowi poznasz tajemnice swojego aparatu, dowiesz się do jak poprawnie robić zdjęcia, a nauczysz się zasad panujących w różnych działach fotografii.

E-kurs dedykowany jest aktywnym użytkownikom aparatów. Ten „antyporadnik” jest wynikiem analizy błędów fotograficznych, przez które przechodzi niemal każdy, kto zajmuje się robieniem zdjęć. Zawiera konkretne wskazówki pozwalające na poprawienie jakości robionych zdjęć.

HDRi jest stosunkowo nową techniką robienia i obróbki zdjęć, pozwalającą osiągnąć niesamowite efekty. Z naszym ekursem będzie można w prosty sposób nauczyć się robienia zdjęć i efektownej obróbki w technologii HDRi.

Bardzo często zdjęcia wymagają drobnej korekty i okazuje się, że samo zrobienie dobrego zdjęcia to dopiero połowa sukcesu. Bywa, że niezbędne jest wyprostowanie zdjęcia, usunięcie plamek, poprawienie kolorów, które okazały się blade, czy usunięcie efektu czerwonych oczu. To wszystko możemy zrobić bez wpływu na jakość zdjęcia, jeśli tylko robimy zdjęcia w formacie RAW. Ekurs „Zrozumieć RAW” to wędrówka z przewodnikiem po najpopularniejszych (również darmowych) programach do edytowania plików RAW (NEF, CR2 itp.) i nauka poprawiania zdjęć.

Fotografowanie aktów to duże przeżycie i zarówno fotograf jak i model oczekuje, że zdjęcia uda się sprawnie, bez problemów. Poznaj specyfikę aktów jeszcze przed ich wykonaniem, aby w lepszy sposób wejść w rolę fotografa i wybierz nasz e-kurs.

Już dawno udowodniono, że „dobre zdjęcie sprzedaje produkt”. Poznaj tajniki fotografii produktowej i sprzedawaj dzięki swoim zdjęciom. Wybierz „Sprzedajesz? Fotografuj!”