Medikon Polska Sp. z o.o., przedstawiciel w Polsce takich firm jak Ilford i Fomei oraz partner Epson, Eizo, DNP uruchomił w swojej siedzibie w Warszawie studio fotograficzno-filmowe oraz salon demonstracyjny.

Z okazji uruchomienia „Fomei Studio” i salonu demonstracyjnego firma organizuje dni otwarte w piątek i sobotę 09-10.11.2012.

W czasie dni otwartych w salonie demonstracyjnym wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z pełnym portfolio produktowym firmy oraz zasięgnąć porad z zakresu oświetlenia, color managementu, post-produkcji fotografii oraz analogowej fotografii czarno-białej.

Z zakresu oświetlenia przedstawiona będzie pełna gama rozwiązań plenerowych oraz lamp błyskowych z flagową serią Digital Pro X na czele, która oprócz niedawno dodanej funkcji Double Picture zostanie niebawem wyposażona w możliwość zdalnej kontroli przy pomocy urządzeń mobilnych. Nie zabraknie również oświetlenia Tv i Filmowego. Będzie można „zobaczyć w akcji” FOMEI ORBITVU – rozwiązanie do wykonywania prezentacji 360*, a także porozmawiać o kierunkach rozwoju systemu i nowinkach Fomei, które pojawią się na przełomie roku 2012/13. Specjaliści postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania z zakresu oświetlenia czy sprzętu oświetleniowego używanego w studiach foto i Tv.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Medikonu: http://www.medikon.pl/pl/nowosci/news03/fomei_studio