Kiedy emocje po sylwestrze opadną, a w Polsce panować będzie sroga zima trzeba pomyśleć nad jakąś ciepłą alternatywą. Wyobraźcie sobie rejs po Karaibach na luksusowym jachcie wyprawowym HI OCEAN ONE. Dla miłośników fotografii to prawdziwa gratka, ponieważ partnerem rejsu jest FOTOterytorium!

W planie rejsu przewidziane są przykład plenery na przepięknych wyspach pod okiem wykwalifikowanego fotografa – naszego ulubionego współpracownika Bartka Wardziaka, który będzie udzielał rad na temat np. ekspozycji i kadrowania itp. Dzięki fachowym poradom album z tej wyprawy stanie się Państwa rodzinnym skarbem!

Rejs rozpoczyna się i kończy na Martynice – francuskiej wyspie na Morzu Karaibskim. Podczas wyprawy będzie można zwiedzić pełną uroku wyspę St. Lucia oraz miejsce, w którym kręcono „Piratów z Karaibów” czyli wyspę St. Vincent. Niewielkie wysepki Grenadyny pełne wspaniałych plaż i miejsc do nurkowania zapewnią dużo możliwości do zrobienia fantastycznych zdjęć oraz poznania, co słowo relaks znaczy na prawdę. Jedną z atrakcji jest Grenada – pachnąca wyspa słynąca z upraw gałki muszkatołowej.

Karaiby pełne piaszczystych plaż i turkusowej wody to doskonała odskocznia od biało-śniegowych klimatów Europy środkowej o tej porze roku. Tropikalny wiatr Pasat zapewni Państwu dobre warunki do żeglugi i orzeźwienie. Bajeczna roślinność i charakterystyczne gatunki zwierząt będą wdzięcznym tematem do uwiecznienia na fotografiach tak samo jak liczne, architektoniczne pozostałości z czasów kolonialnych.

Rejs zaczyna się 12.01.2013 roku i trwa 14 dni. Więcej informacji oraz panel do rezerwacji miejsc znajduje się na stronie http://www.karaiby2013.pl/. Pod tym adresem znajdują się także zdjęcia jachtu, dokładny opis miejsc, które będą Państwo mogli zwiedzić podczas rejsu oraz informacje dotyczące organizatora tej wyprawy.

Adres bezpośredni rejsu: http://karaiby2013.pl/terminy-rejsow-karaiby/22-rejs-dla-fotografow.html