Po serii szkoleń testowych oficjalnie startujemy: Fotografia produktowa w Warszawie – warsztaty.

fotografia produktowa - warsztaty w Warszawie

Prowadzisz sklep z produktami? Sprzedajesz na allegro? Chcesz przyciągnąć uwagę kupujących? – zapraszamy na warsztaty fotografii produktowej.

Na warsztatach uczestnicy poznają od podstaw najważniejsze zagadnienia fotografii produktowej, aby po szkoleniu móc samodzielnie robić zdjęcia, które sprzedają. Elementem warsztatów praca z lampami studyjnymi od ich przygotowania studyjnych do pracy, dobrania odpowiedniego oświetlenia i jego dostosowania, aż po zrobienie idealnego zdjęcia. Wiemy jednak, że samo zdjęcie to dopiero połowa sukcesu, w związku z czym nauczamy też jak w prosty sposób przygotować zdjęcie do publikacji, aby miało nienaganny wygląd.

Każda edycja szkolenia jest limitowana do 4 uczestników, aby każdy miał możliwość aktywnego uczestniczenia w warsztatach, weryfikacji umiejętności pod okiem Prowadzącego, a także analizy efektów.

Naucz się robić zdjęcia produktowe, które sprzedają!

fotografia produktowa

 

Każdemu Uczestnikowi przysługują po warsztatach 4 godziny w studio na wyłączność, aby nabrać odpowiedniej wprawy, a przy tym przygotować zdjęcia swoich produktów na sprzedaż.

Zajęcia prowadzi wyspecjalizowany w fotografii produktowej i portretowej Tomasz Tytus Rutkowski.

Zapisy prowadzimy przez stronę: Warsztaty fotografii produktowej.
Wszelkie pytania – Błażej Biedak: tel.: 784 941 695, e-mail: b.biedak@fototerytorium.pl.

Zdjęcia poglądowe:

Więcej na stronie szkolenia: Warsztaty fotografii produktowej