E-kursy fotograficzne

Prezentujemy zestaw e-kursów fotograficznych dedykowanych dla tych co rozpoczynają swoją przygodę z fotografią, jak i tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą. Jeśli szukasz odpowiedzi na swoje wątpliwości praktyczne, albo chcesz poznać inny aspekt fotografii zapoznaj się z naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. E-kursy są dziełem fotografów praktyków powiązanych z serwisem Świat Obrazu i zawierają liczne przykłady opatrzone autorskimi fotografiami.

E-kurs: Zrozumieć fotografię aktu - od 22.02.2021 r.

zrozumieć fotografię aktuZmysłowe przedstawienie nagiego ciała jest sztuką. Wielu osób próbującym swoich sił w fotografii aktu przyszło otrzeć się o granicę kiczu. Aby nie powielić błędów, oddajemy ekurs „Zrozumieć fotografię aktu”. Realizuj wizję tych wymagających zdjęć, jakimi są akty z odpowiednim przygotowaniem, aby uzyskać upragnione rezultaty. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE E-KURSU»

E-kurs: Zrozumieć HDRI - od 22.02.2021 r.

ekurs zrozumieć hdriWykorzystanie techniki fotograficznej HDRi , czyli „o dużym zakresie tonalnym” pozwala zaprezentować zdjęcia w bajkowej scenerii. Operując szerokim zakresem tonów i półtonów można „wyciągnąć” ze zdjęcia dużo więcej niż Ci się wydaje. Naucz się tworzyć takie niesamowite obrazy ze swoich zdjęć. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE E-KURSU»

E-kurs: ||99 fotobyków|| . Diagnoza i eliminacja - od 25.02.2021 r.

99 fotobykowE-kurs 99 FOTObyków jest fotograficznym antyporadnikiem. Prezentuje najczęściej popełniane błędy fotograficzne podzielone na 14 tematycznie lekcji. Po tej lekturze pozbędziesz się lub unikniesz tego co może zepsuć efekt Twoich starań w uchwyceniu udanego kadru. Skorzystaj z błędów innych. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE E-KURSU»

Sprzedajesz? Fotografuj! - intensywny e-kurs fotografii produktowej - od 25.02.2021 r.

sprzedajesz3Prawdą znaną nie od dziś jest, że zdjęcie sprzedaje towar. Dobre zdjęcia są potrzebne nie tylko w oficjalnych sklepach, ale i dla każdego z nas np. by sprzedawać wyroby własne (rękodzieło, biżuterię itp.) lub na potrzeby zwykłych aukcji na allegro. Sprzedajesz? Fotografuj! WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE E-KURSU»

E-kurs: Zrozumieć RAW - od 22.02.2021 r.

pliki rawZdjęcia, które wychodzą wprost z aparatu nie są idealne, wyglądają inaczej niż to co widzieliśmy w momencie robienia zdjęcia. Często wymagają dopracowania, czyli wywołania cyfrowego. Kurs Zrozumieć RAW w przejrzysty sposób pokazuje jak łatwo można dostosować zdjęcie do własnych oczekiwań i poprzez wprowadzenie zaledwie kilku prostych korekt otrzymać efektowne zdjęcie. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE E-KURSU»

E-kurs: Zrozumieć fotografię - od 25.02.2021 r.

e-kurs zrozumieć fotografięChcesz zacząć swoją przygodę z fotografią? Prezentujemy e-kurs, który pozwoli Ci przebrnąć przez wszystkie ważne zagadnienia fotograficzne i zrobić pierwsze kroki od początkującego użytkownika aparatu. Poznasz swój aparat, znaczenie światła, poprawną ekspozycję i kompozycję, a także wiele przydatnych porad fotograficznych. Zrób ten milowy krok w obsłudze aparatu! WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE E-KURSU»